Можливість для людей з України

Jednoduchá práca vo výrobe, pre mužov a žien, pary, príspevok na ubytovanie 150€

MEWS Consulting&Engineering s. r. o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 100 EUR/mesiacuvedená mzda je v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme pracovníkov(aj bez skúsenosti) do výroby komponentov(ľahké diely) pre auta v meste Levice. Naplň prace - prípravne, montážne, manipulačne prace a základná kontrola kvality.

​Odmena: 5€/hodina v čistom denne smeny, 5.5€/hodina v čistom nočne smeny, 6€/hodina v čistom víkendy/sviatky.

​Možnosť nadčasov(maximálne 4 hodiny denne, nie sú povinne, po dohode). Mesačne 850€ až 1100€ v čistom.

Príspevok na ubytovanie 150€(podmienkou je pravidelná dochádzka).

​Smeny sú 8 hodinové.

​Práca nie je fyzicky náročná, zaúčanie na danej pozícií je cca 1 - 2 týždne(zaučenie je platene od prvého dna).

​Pracovne oblečenie a obuv sú zabezpečene.

​Kontakty: +421 919 435 769 (k dispozícii je Viber, WhatsApp)​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Poradenské a personálne služby, spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viktor Ugolnikov
Tel.: +421919435769
E-mail: poslať životopis
ID: 4833490  Dátum zverejnenia: 18.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac