Reagujte bez životopisu

Kaderník, kaderníčka

Sax group s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 2a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú posilu karderníka, kaderníčku. Práca v salóne krásy - kaderníctve, ktorá zahŕňa komplexné služby v oblasti starostlivosti o vlasy (strihanie, farbenie a styling), predlžovanie vlasov, poradenstvo a predaj výrobkov. Kvalitné vybavenie značky Dyson a Moser.
Pracovná doba na zmeny. Dlhý, krátky týždeň prípadne podľa potreby.

Ponúkame rôzne výhodné benefity a odmeny podľa dosiahnutého obratu.
Vážime si prácu a nasadenie našich pracovníkov.
Sebarealizácia v krásnom prostredí novo otvoreného salónu.
Platené stáže a školenia.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás neváhajte konaktovať.
0918 966 909

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2024 (ostáva ešte 90 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kaderník, kaderníčka.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Kadernícky salón Sax hair:
Twin City A2, Bratislava

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Saxun
Tel.: +421918966909
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4833492  Dátum zverejnenia: 18.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac