Hľadáme Office managera pre modernú spoločnosť

SITNO HOLDING Real Estate, a.s.

Miesto práce
Rybné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 1 700 EUR/mesiacFinálna mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Máš rád/rada poriadok a s úsmevom vždy zvládaš nové úlohy? Chceš byť súčasťou tímu, ktorý sa venuje zaujímavým projektom a hľadá dynamického kolegu/kolegyňu? Potom sme práve my, moderná firma s výrazným pôsobením v oblasti REAL ESTATE, ktorá hľadá práve Teba na pozíciu Office manager.

​Tvoja pracovná náplň bude:

  • Budete zodpovedný/á za prijímanie a vybavovanie telefonických hovorov.
  • Celková podpora pracovnej náplne manažéra.
  • Tvorba a príprava prezentačných materiálov, grafické spracovanie.
  • Archivácia listín a dokumentov.
  • Preberanie a evidencia pošty.
  • Scanovanie, tlač a distribúcia dokumentov a listín.
  • Administratívna podpora pre ekonomické oddelenie.
  • Organizácia a zabezpečenie stretnutí.
  • Starostlivosť a údržba projektovej dokumentácie.
  • Koordinácia služobných ciest.
  • Administratívna a organizačná podpora pracovného tímu.
  • Príprava podkladov k projektom.
  • Komunikácia s orgánmi verejnej správy a inými organizáciami vybranými zamestnávateľom.
  • Príprava nápojov a zabezpečenie pohostenia počas pracovných mítingov.
  • Organizácia firemných akcií a eventov.
  • Sledovanie a objednávanie kancelárskych potrieb a spotrebného materiálu.

Vieme, že kvalitne odvedená práca si zaslúži odmenu. Aj preto máme pre našich kolegov prichystanú atraktívnu ponuku benefitov:

- flexibilná pracovná doba a možnosť privyrobiť si
- ovocné desiaty, neobmedzená káva a čaj
- parkovanie v centre mesta
- vstup do Wellness/Fitness
- Pracovné prostredie v centre Bratislavy
- možnosť učiť sa a posúvať seba a svoje schopnosti
- skvelý a mladý pracovný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za záujem.
Každý z Vás dostane od nás odpoveď buď e-mailom alebo telefonicky.
Tešíme sa na Vaše reakcie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Precíznosť a zmysel pre detail sú nevyhnutné.
  • Zodpovednosť je pre nás kľúčová.
  • Spoľahlivosť je pre nás dôležitá.
  • Kritické myslenie je pre túto pozíciu nevyhnutné.
  • Prax na obdobnej pozícii (veľkou výhodou).
  • Vyžadujeme ukončené stredoškolské vzdelanie.
  • Hard skills: excel, word, powerpoint.
  • Soft skills: komunikácia, tímová spolupráca.

SITNO HOLDING Real Estate, a.s. je európska developerská spoločnosť, venujúca sa trhu s nehnuteľnosťami a správou investícií s viac ako 20-ročnými skúsenosťami s tvorbou nových projektov a prevádzkovaním hotelov v strednej a východnej Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4826051  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac