Mentor

Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika Budimír

Miesto práce
Školská, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2024-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mentor

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
575

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Bežné užívateľské zručnosti - MS Office, Office 365, Internet

Ďalšie požiadavky
Náplň (druh) práce:
1. Poskytovať individuálne poradenstvo pedagogickým a odborným zamestnancom škôl (vrátane vedúcich PZ a OZ) - mentoring v regióne Košice-okolie.
2. Pripravovať a realizovať skupinové formy rozvoja spôsobilostí PZ a OZ v stanovených oblastiach.
3. Monitorovať potreby škôl v regióne.
4. Budovať partnerstvá v regióne a sieťovať školy.
5. Vzdelávať sa a pracovať na vlastnom profesijnom rozvoji.

Ponúkame prácu na pracovnú zmluvu na polovičný úväzok (2,5 dňa) na dobu určitú s možnosťou predĺženia. Nástup do práce 1.9.2024.

Motivačný list so žiadosťou a štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku môžete zasielať na adresu [email protected] do 30.04.2024.
Zároveň vyplňte dotazník: https://forms.gle/mqvHAgq1yG96zBAo9 /skopírujte link do webového prehliadača/

O ďalšom postupe a termíne výberového konania budeme informovať vybraných uchádzačov.

ID: 4822696  Dátum zverejnenia: 5.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.